Kryty na radiátory

Kryt na radiátor Vám vyrobíme přesně na míru.

Kryt je vhodný na všechny typy radiátorů. Díky speciální patentované konstrukci se kryt na radiátor pouze zavěsí (animace zde), není třeba nic vrtat, či šroubovat a k radiátoru je kdykoliv snadný přístup. Základem krytu je lehký hliníkový rám, v jehož vrchní části je otvor vyplněný kovovou mřížkou umožňující proudění teplého vzduchu z radiátoru (vše lakováno práškovou barvou). Do hlavního otvoru v přední části rámu se vkládají různé výplně, které jsou snadno obměnitelné (např. pokud Vás barevné provedení, nebo dekor časem omrzí). Nepoužíváme zásadně materiály, které omezují vytápění, jako je například dřevo.

V případě Vašeho zájmu o výplň krytu s dekorem, grafikou či fotografií (pokud tedy nemáte vlastní), Vám rádi na požádání zašleme odkaz na nepřeberné množství těchto obrázků.

 

                                                                                                               Barva krytů

                                                                         Výběr barvy pro rám a některé výplně                                                                           dle vzorníku barev RAL zde

Výplně jsou z těchto materiálů:


panel Dibond (více zde) 3 mm tenký, lehký a přitom velmi pevný "hliník/plast" panel (v základu bílý)

hliníkové (Alu) lamely jednotlivé lamely mají tloušťku 2 mm a výšku 70 mm (surový hliník)

bezpečnostní sklo 
(více zdetloušťka 4 mm - provedení plná tabule, nebo lamely o výšce 70 mm

 

 

Dibond může zůstat bílý, hlavní předností je však potisk jakýmkoliv obrázkem/fotografií. Zajímavý je také tabulový povrch, na který lze kreslit křídou, nebo suchým fixem. Další možností je povrchová úprava s imitací dřeva či jinou, jednobarevná varianta v jakékoliv barvě, nebo jej můžete natřít barvou, kterou jste použili na zeď. Také může mít z každé strany jiný dekor (panel lze z rámu snadno vyjmout a otočit). Nebo jej lze jen polepit různými dekorativními samolepkami, či designovou tapetou.
Tvrzené sklo má vysokou pevnost v ohybu a odolnost proti nárazům. Je v provedení plná tabule, nebo lamely. Může být jednobarevné (neprůhledné) v jakékoliv barvě a samozřejmě s jakýmkoliv obrázkem/dekorem aplikovaném na odvrácenou stranu skla (jako např. u obkladu kuchyňské linky). U skla je zároveň možnost LED podsvícení, čímž se z krytu večer stává světelná dekorace.


 

Hliníkové lamely mohou být jednobarevné dle vzorníku barev RAL, nebo s imitací dřeva.